Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. Irány a játék!
Vissza   Farmerama > Farmerama - A játékosok területe > Törzsasztal
Súgó Taglista Keresés Mai hozzászólások Fórumokat olvasottnak jelöli

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 06.05.2011, 18:07   #1
ariana69
A fórum élő legendája

ariana69 logója

Összes hozzászólás: 6,899
Alapbeállítás Ariana Teaháza

Üdvözöllek, kedves vendég! Foglalj helyet, fogj a kezedbe egy csésze teát, beszélgessünk!

Ez egy felnőtteknek szóló beszélgetős topic, itt cseveghetsz bármiről. Azért, hogy ne legyen ilyen egyszerű, minden héten kiírok egy aktuális témát, amit ki lehet beszélni. Főleg, Farmerama lesz, minden mennyiségben! Eventek, jeles napok, melyekhez az eventek kapcsolódnak, régen és ma!

--------------------------------------------------------------------------
Megkérem a nebulókat, hogy semmitmondó, hozzászólás-vadász beszélgetéseiket ne itt bonyolítsák le, arra ott van a saját topicjuk!
Állandó témák:
Időjárás jelentés!
Minden nap amikor először belépsz, írd le, hogy nálatok milyen az idő!

Heti téma:
[color=Purple] Szülinap meglepetésekkel...
Ismertető ITT!!

A Fórum szabályzata itt is érvényben van!
BÜNTETŐKATALÓGUS

Egy fontos részlet a büntetőkatalógusból:
Szomszédkeresés nem megfelelő topikban: 2 pont hozzászólásonként 10 napra
(szomszédkeresés kizárólag a külön erre létrehozott alfórumban lehetséges)

Moderátorok riasztása!

Teaházi kínálat:
Teák:
hárs-tea; virág-tea; fahéjas tea; gyümölcs tea; csipkebogyó;

jeges tea; citromos tea; gyógytea; fűszeres tea; boros tea;

jázmin tea; borsmenta tea; rózsatea; (piroschka) fekete tea;

Kávék:
cappuccino; fekete kávé; jegeskávé; presszókávé; kakaó;
reggeli kávé;

Teasütemények:
habcsók; málnás habcsók; sósperec; muffin; linzer 1;

sósrúd; csokis muffin; sajtos pogi; linzer 2; linzer 3;

Ízesítők:
tej és cukor; méz

Alithar Petinek és a többi pasinak, akinek egy teaház túl puccos:

ez a tiétek! pince ajtó

Csak katt arra, amit szeretnél!

A választék még bővülni fog, remélem találsz megfelelőt!
Ezek a képek kisméretűek, nyugodtan idézheted a hozzászólásodban, nem kell törölni!!!

Last edited by MadameRose : 27.01.2014 at 21:49.
ariana69 nem elérhetõ   Válaszol idézettel
Régi 29.01.2014, 20:29   #2
roli00000000
A fórum admirálisa

Összes hozzászólás: 2,636
Alapbeállítás

Idézet:
97márk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Láttalak már a mutasd a birtokodban is azért mondtam, hogy topikok.
Hopszi, tényleg
Na én mára ennyi voltam, indulok alvadniPápá, mindenkinek jóéjt
roli00000000 nem elérhetõ   Válaszol idézettel
Régi 29.01.2014, 21:45   #3
MadameRose
Moderator Farmerama

MadameRose logója

Összes hozzászólás: 8,212
Alapbeállítás

Szia, szia mindenkinek!
Reggelre hó, hóseprés. Kezdem unni.
Mai kaja: krumplilé leves, kacsasült, krumplipüré, befőtt, diós lepény.
Ibo: bocsi, nem kőpite, hanem kőtpite.

Event: fogalmam sincs, hogy áll. Csak termelek, malmozok, aztán majd csak be is dobálom egyszer.
MadameRose nem elérhetõ   Válaszol idézettel
Régi 29.01.2014, 22:01   #4
Lina8383
A fórum élő legendája

Lina8383 logója

Összes hozzászólás: 7,656
Alapbeállítás

Szép estét,sziasztok topik lakók !

Örülök,hogy ízlett a forralt bor és a gesztenye aki megmerte kóstolni.Látom hagytatok mára is .
Reggelre nálunk is esett kb 5 cm hó,meg napközben is megmutatta magát,hogy létezik.Délután viszont kisütött a nap.Holnapra jeges esőt jósolnak .

Ria,már akartam kérni ennek az új sütidnek a receptjét

Raktam a tűzre,még mielőtt kialudna.Én viszont lassan nyugovóra térek.Szép éjjelt-napot mindenkinek !
Event,annyit tudok,hogy ha minden igaz az eventnövény holnap ilyenkor megvan.Hogy a többi mikor lesz meg,nem tudom,de remélem hétfőig meglesz.
Lina8383 nem elérhetõ   Válaszol idézettel
Régi 30.01.2014, 09:27   #5
BloodWolfra
A fórum ezredese

BloodWolfra logója

Összes hozzászólás: 1,767
Alapbeállítás

Szép reggelt minden betérőnek.
Ma is olyan az idő hogy nem szeressem.
Ebéd:Zacsis gulyásleves, túrógombóc.

Egy kedves ismerősöm találta ezt a neten,amit aztán megosztott velünk,Én meg gondoltam áthozom ide Nektek,hogy vidáman induljon a napotok.
Az elolvasása után,mondhatom ömlöttek a könnyeim a röhögéstől.

Na ennyit a netrandi veszélyeiről, a mézesmadzag után a kemény valóság.

Szóval az történt, hogy váltottam pár sort egy viszonylag értelmes és viszonylag emberszabású sráccal és megbeszéltük, hogy akkor tegnap beülünk valahova kávézni.

Sminkeltem egy laza 83 és fél percig, séró belő, előnyös kínai ruha felölt, parfüm meg minden, mégse nézzek ki úgy, mint egy hómlessz mamut, elindultam a "randira". Megfogadtam, hogy nem eszem meg reggelire a tagot, nem nyomom le dumában, nem beszélek csúnyán, nem leszek barom, szépen, intellektuálisan elbeszélgetek vele Hegel esztétikájáról és hazajövök.

Csávó áll a Moszkván, cigizik, köp egy hegyeset a telefonfülkék irányába, nálam is szakadtabb cuccokban van, virág sincs a kezében, szóval igen alacsony pontszámot kapott első ránézésre, de nem akartam ilyen hamar lemosni a sminket, gondoltam oké, kap pár percet varázslatos személyemből.

Odalibbenek, egész helyes a búrája, rám mosolyog és BATTAMEG HIÁNYZIK AZ ELSŐ 2 FOGA...
Azt hittem betojok ott helyben! Namármost nekem elég rendesen látszik minden a pofámon ezt ő is észrevette, gyorsan neki is állt mentegetőzni, hogy válogatottban hokizik-mondja ezt pöszén mert NINCS FOGA!-és hogy 2 napja kiverték a protkóját de már készül az új, jövő hétre meglesz.

Gondoltam, jó, hát csókolózni amúgy sem csókolóztunk volna...

Beültünk valami kávézóba, mondta, hogy ő egy online újságnál van a sport rovatnál-itt éreztem, hogy túl sok közös pont azért nem lesz köztünk- és hogy Csepelen lakik-szinte a szomszédban van, csak 2 óra tömegközlekedéssel. Szóval rendelt egy kapucsínót meg valami tósztot, sütit, sört, én meg gyömbért-semmi kaja, semmi pacal, csak szerényen, csajosan!-, közben csak beszélt, beszélt, hogy 4 éves korában kivették a fél gyomrát mert beteg volt, aztán 27 évesen volt egy motorbalesete és beültettek a lábszárába valami fémet, hogy múlt héten megemelt valamit és lágyéksérve van és amúgy kő kemény a bal heréje és tőzegáfonya teát iszik rá hátha elmúlik, ergó csak hallgattam, aztán felemelkedett a székről és akkorát fi..gott, hogy odanézett még a Pultos is.
Én meg csak ültem és nem akartam elhinni, hogy ilyen létezik. Hirtelen azt hittem, ez valami elbaltázott amcsi vígjáték vagy a kész átverés só! De nem jött a Jáksó a pezsgővel...
Sűrű elnézést kért, de hát neki most valami gombás bélfertőzése van, ne haragudjak, azt mondta az orvos, hogy ne tartsa bent a gázokat semmiképp, amúgy egész nap hányt és még fogat mosni sem volt ideje, mert edzésről jött és tényleg bocs meg minden, aztán ki is ment a vécére.

Én meg ültem és egykedvűen szürcsöltem a gyömbért és nem akartam de valóban NEM AKARTAM elhinni a szitut, miközben elkapott belül a röhögőgörcs, hogy tulajdonképpen mire számítottam battameg? Egy normális pasira akivel órákon keresztül értelmes dolgokról fogok meghitten beszélgetni gyertyafénynél és a végén belekarolok és hazakísér? Chö! Ugyan már!

Aztán visszajött és közölte, hogy mennünk kéne, mert hát az előbb sógorostul jött a puki,- azaz egy kicsi belement a boxeralsóba,- tegyem már meg, hogy fizetek , ő addig kint megvár.-azt a gentleman kutya anyádat!!!
Úgyhogy fizettem, kimentem, kezet ráztam vele és csak annyit mondtam, hogy örülök, hogy betojt a gyönyörtől hogy velem tölthette ezt a kis időt, aztán sarkon fordultam és otthagytam a büdös, fogatlan fenébe...

"Mire jó annak a szárny,aki úgy sem érzi, ha simogatja a szél...."Ó angyalok segítsetek.Hol van az a fény,amelyikről tudtam egyszer hogy az enyém.
BloodWolfra nem elérhetõ   Válaszol idézettel
Régi 30.01.2014, 11:40   #6
bündihugi
A fórum veteránja

bündihugi logója

Összes hozzászólás: 1,055
Alapbeállítás

Sziasztok!
Az idő hideg 0fok,fújj a szél.
A hortenziákat kivégeztem 1000db így is több lett.Várom a felröpiket,hosszút ültetek most már.
Erikám jó kistörténet,jót nevettem Hát ez a vv élet van ilyen,de van még ennél is rosszabb!!!!!!!!!!
Tudnék én is írni egy történetet,de lusta vagyok írni-pötyögni.Lényege ne segíts önzetlenül másokon,mert a végén számonkérnek és köszönetet elfelejtenek mondani!!!!!! és mondják ha teszel valamit azt tedd szeretetből és ne várj érte semmit.Oké nem várok én semmit csak egy szót,hogy KÖSZÖNÖM!! a szépen nem is kéne hozzá! Én már senkinek nem teszek szívességet,tisztelet a kivételnek,Önző-nem törödő ember leszek és csak a szűk családomnak 4 személynek élek, ja és a kutyáimnak akik önzetlen hűséget barátságot adnak!!Szó szerint!
Bocsi de ez kijött belőlem!!Tudom nem ide való,mert ide kikapcsolódni járunk.De hát elmondtam a teaházibarátaimnak!Jó volt kiírni magamból!
Az eventtel,jól haladtok??
Később bekukk.

Last edited by bündihugi : 30.01.2014 at 11:42.
bündihugi nem elérhetõ   Válaszol idézettel
Régi 30.01.2014, 13:20   #7
BloodWolfra
A fórum ezredese

BloodWolfra logója

Összes hozzászólás: 1,767
Alapbeállítás

Idézet:
bündihugi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Az idő hideg 0fok,fújj a szél.
A hortenziákat kivégeztem 1000db így is több lett.Várom a felröpiket,hosszút ültetek most már.
Erikám jó kistörténet,jót nevettem Hát ez a vv élet van ilyen,de van még ennél is rosszabb!!!!!!!!!!
Tudnék én is írni egy történetet,de lusta vagyok írni-pötyögni.Lényege ne segíts önzetlenül másokon,mert a végén számonkérnek és köszönetet elfelejtenek mondani!!!!!! és mondják ha teszel valamit azt tedd szeretetből és ne várj érte semmit.Oké nem várok én semmit csak egy szót,hogy KÖSZÖNÖM!! a szépen nem is kéne hozzá! Én már senkinek nem teszek szívességet,tisztelet a kivételnek,Önző-nem törödő ember leszek és csak a szűk családomnak 4 személynek élek, ja és a kutyáimnak akik önzetlen hűséget barátságot adnak!!Szó szerint!
Bocsi de ez kijött belőlem!!Tudom nem ide való,mert ide kikapcsolódni járunk.De hát elmondtam a teaházibarátaimnak!Jó volt kiírni magamból!
Az eventtel,jól haladtok??
Később bekukk.
Na ja.Nem tudom miért lettek közömbösek az emberek,de Te biztosan nem tudsz önző lenni,meg is mondom miért.
Te aki ismeretlenül pár szó levelezés után egy csomagot adsz fel(,csizma,cipő ruha) egy olyan valakinek aki elejtett pár szót," egy bizonyos beázó csizmáról"!!??
Próbálunk kemények lenni,de nem tudunk,hisz erre születni kell,mi meg nem ezt kaptuk szüleinktől,neveltetésünktől.Mi már nem változunk,sajnos azok sem akik önzőn szívtelenül élnek.

Viszont remélem a kis szösszenet amit hoztam, sokunkat jókedvere derít.

"Mire jó annak a szárny,aki úgy sem érzi, ha simogatja a szél...."Ó angyalok segítsetek.Hol van az a fény,amelyikről tudtam egyszer hogy az enyém.
BloodWolfra nem elérhetõ   Válaszol idézettel
Régi 30.01.2014, 14:06   #8
kacsa57
Haladó

kacsa57 logója

Összes hozzászólás: 161
Alapbeállítás

muszáj kapcsolódnom, az előttem zölddel író önző, bü..... dö.....höz, aki az első szavamra ismeretlenül is meghívott kávézni, aztán a fejemet is rendbe rakta a drága " köszönöm szépen-ért" milyen sokba is került ez nekem?????!!!!
egyébként nem akarok dicsekedni de a Zuramat is a net-ről szedtem össze sok-sok évvel ezelőtt és voltak élményeim
azt mondi az pasi " tudod úgy nézel ki mintha a lányom lennél, de azért üljünk le egy kávéra" aztán ki-ki a maga útján.

egyébként volt olyan minisztériumban vezető beosztásban levő ismerősöm aki a szintén félig felállva pukizott, a helytől és ott levőktől teljesen függetlenül. félfenékkel félrebillent kiengedte és mondta tovább, mintha mi sem történt volna

így jár az aki pórul. nem kell ezen nagyon felháborodni, a múltkor írtam mibe kerülne a Zuram újdonat fogsora.

csóközön

Last edited by kacsa57 : 30.01.2014 at 14:08.
kacsa57 nem elérhetõ   Válaszol idézettel
Régi 30.01.2014, 15:01   #9
bündihugi
A fórum veteránja

bündihugi logója

Összes hozzászólás: 1,055
Alapbeállítás

Köszi Csajok!
A neten soha nem ismerkedtem,a mi időnkben ez a Discoban történt!!Alig vártuk a Kami barátnőmmel a péntek estét és irány Békásdisco.De jó emlékek jutottak eszembe
Boszika te szerencsével jártál a neten megtaláltad aZuradat.Amúgy elég drága pasi lesz az új fogsorával.Felér egy jó befektetéssel!!!!
A f..góbercikről tudnék írni,de a pinyót nem szeretném kiszellőtezni a szag miatt
Jó témánk van!!!
Régi 30.01.2014, 17:04   #10
Minny84
Törekvő

Minny84 logója

Összes hozzászólás: 216
Alapbeállítás Sziasztok Csajszik!

Na, jó kis napom volt ma....
Kezdődött azzal h a kis főnökasszonyomnak mondom reggel h ma nem fogok pakolni a karom miatt.
Folytatódott azzal h a másik munkatársnőm közölte velem h az nem úgy van, mert kevesen vagyunk úgyis ma.....hát én jószívű hülye erre pakolni kezdtem, de ez még nem volt elég, a második körbe is besegítettem.....bezzeg ŐŐŐŐŐŐ, ott már nem segített. Főnökasszony ebből semmit sem tudott szerintem, mert kint a hidegben pakolt. Ennyit a TOLERANCIÁRÓL....
Utánna munka, a végére már szépen alig bírtam emelni a karom.
Jött a látogatás az orvosnál, elmondom, mi a panaszom, megbeszéljük h ír fel flectort és kapok mégegyfajta vérnyomáscsökkentőt, mert már jó egy hónapja az egekben van sokszor a vérnyomásom.
Megkapom a sok receptet, anyumnak is én íratom ki, elmegyek a gyógyszertárba és mielőtt bemennék ellenőrzöm a recepteket h megvan e mind.....na melyik hiányzott???? A flektor.....telefon h megyek vissza, mert nem kaptam meg a recipét, készítsék ki. Újra vissza, majd végre kiváltani lehetett.
Fél 3-kor értünk haza és fél 4-kor már jöttek a fiamék értem, mentünk az Oázisba, kaptam tőlük csak úgy egy Zamiókulkászt. Marcikát megnevettettem, én is jól éreztem magam......hogy valami jó is történjen ma velem.
Ibókám, én nem ismerlek Téged, de így ismeretlenül is megszavazom, hogy nem vagy önző.
Erikám, bírtam nagyon a történetet!
Boszika, örülök h benéztél.
Jól megraktam a kandallót és hoztam egy kis édességet......
http://kepkezelo.com/images/jbno0zc2icrhwltxcf7r.jpg

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
hozzászólást nem javíthatsz

A vB code bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Fórum ugrás

A pontos idő 21:30 , a GMT +1 időzóna szerint.